Prázdninový provoz 2024

Mateřská škola bude v době letních prázdnin, se souhlasem zřizovatele, uzavřena v době od 15.7. - 23.8.2024.

V této době bude probíhat totální rekonstrukce podlahy ve třídě Berušek.  Vzhledem k tomu, že se jedná o obrovské stavební úpravy, bude výuka dětí stažena od 8.7 - 12.7 do třídy Žabiček /kapacita max. 25 dětí/. Proto prosím rodiče.. k prázdninovému provozu přihlaste především děti, které nemají možnost hlídání / prarodiče, tábor, apod./ Velice děkujeme za pochopení. Začátkem června obdržíte písemné dotazíkové šetření zájmu o letní provoz.

Děkujeme zřizovateli za vyslyšení důvodů, které jsou pro další provoz v této třídě zásadní. Vážíme si spolupráce a finanční podpory ze strany zřzovatele - pana starosty, paní místostarostky i ostatních  zastupitelů.