^Zpět na začátek

Uzavření MŠ

Informace pro rodiče dětí k uzavření MŠ od 1.3.2021

Vážení rodiče,

dle usnesení vlády /naleznete zde/ a MŠMT se oficiálně MATEŘSKÁ ŠKOLA uzavírá od pondělí 1.3.2021 prozatím do 21.3.2021. Všem dětem od 1.3.2021 stravu odhlásíme. Pokud si potřebujete vyzvednout nějaké oblečení ze šatny, můžete tak učinit v pondělí 1.3.2021 mezi 8-12 hod. Následné dny po telefonické dohodě s ředitelkou MŠ.

Níže přikládám odkaz na webové stránky České správy sociálního zabezpečení, kde jsou veškeré informace k žádosti o ošetřovné na dítě. Ze školy již není potřeba žádné potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele v rámci žádosti o ošetřovné na dítě. Více info viz. webový odkaz.

Také zde přikládám formulář od České správy soc. zabezpečení k žádosti o ošetřovné na dítě.

Děkuji Vám za spolupráci v těchto pro všechny náročných dnech.

Monika Hakenová, ředitelka školy

Lyžařský kurz

Vzhledem k tomu, že vládní opatření a omezení v ČR neberou konce, nelze i přes veškeré snahy uskutečnit plánovaný lyžařský kurz. Ani třetí náhradní termín bohužel nedopadne. Po dohodě s firmou Yellowpoint dojde k vrácení peněžních prostředků během následujících 10 dní. Peníze budou všem přihlášným zaslány zpět na účet. Podroběnjší info u ředitelky MŠ.

Zápis do MŠ pro školní rok 2021/2022

Po dohodě se zřizovatelem vyhlašuje ředitelka MŠ ZÁPIS dětí pro školní rok 2021/2022 na den 6.5.2021 od 8,30 - 15,30 hod.

Kritéria přijímání:

Přednostně jsou do mateřské školy k předškolnímu vzdělávání přijímány vždy děti, které budou v konkrétním školním roce plnit povinné předškolní vzdělávání (děti, které dovrší do    31.8. pěti let a starší) z obce Jinolice. Protože je předškolní vzdělávání povinné, jsou přednostně přijímány i děti z okolních obcí.

a/ dále jsou přijímány děti čtyřleté z obce Jinolice

b/ následně děti tříleté z obce Jinolice

c/ poté děti, které nemají trvalý pobyt v obci Jinolice a jsou přijímány dle věku, nikoli na základě podané/doručené žádosti

V tuto chvíli není MŠMT stanoven předpis či doporučení, jakým způsobem by měl zápis probíhat, zda osobní účastí, nebo bezkontaktně, proto prosíme, sledujte webové stránky MŠ, kde naleznete nejnovější informace.

Doporučení: V tuto chvíli je možné uskutečnit předzápis. V případě, že o tento krok máte zájem, prosím, kontaktujte paní ředitelku / tel 607958850/. Úzce spolupracujeme se Správou mateřských škol a již v tuto chvíli pro vás máme připravené potřebné dokumenty.

Za váš zájem předem děkujeme a na každěho nového kamaráda/kamarádku se moc těšíme.

Kolektiv zaměstnanců

MŠ Jinolice

Náhradní oblečení

Milé maminky, prosíme doplňte dětem v šatně náhradní oblečení. Některým dětem došly / docházejí "zásoby" :-) Děkujeme

Školní zralost

V přiloženém dokumentu zde najdete podrobnější informace týkající se ŠKOLNÍ ZRALOSTI a ODKLADU POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

Vaříme i pro Vás..

Stravování pro cizí strávníky. Kapacita školní jídelny, bohužel, nebyla dlouhá léta plně využita a proto bychom rádi nabídli od 1.1.2021 celkem 20 volných míst, pro občany nejen z obce Jinolice. Podrobnější informace, včetně přihlášky, obdržíte u pí. Benešové, případně zavolejte na tel. 607 958 850.

Metodický pokyn hlavní hygieničky při nařizování karantény

Vzhledem k tomu, že se v MŠ objevil pozitivní test na Covid - 19 u jednoho dítěte /informaci jste obdrželi prostřednictví sms/, přikládám další informace týkající se nařízení karatnény.

V současné chvíli je na zvážení každého z vás, zda dítě do MŠ přivedete, nebo odhlásíte. Další informace se dozvím v pondělí 26.10.2020 během dopoledne. Budu vás neprodleně informovat opět prostřednictvím sms a následného zveřejnění na webu MŠ. Zřizovatel je informován. V případě dotazů jsem k dispozici na svém mobilním telefonu. /kontakt jste obdrželi na rodičovské schůzce 22.9.2020/

Metodický pokyn hlavní hygieničky ke stažení zde

Hakenová

Covid -19

V současné chvíli nejsou pro MŠ stanovena žádná vážná opatření, která by ohrozila provoz školky. Apeluji na všechny... prosím používejte dezinfekci umístěnou na stolečku ve vstupní chodbě. /jsem často svědkem, že tak nečiníte/ Berte prosím ohled na nás všechny. Děkujeme

Mimořádné opatření nošení roušek

Vážení rodiče,
dovoluji si vás všechny touto cestou požádat, abyste do budovy Mateřské školy Jinolice, vstupovali v rouškách. To se týká jak přivádění, tak odvádění dětí navštěvujicích naši MŠ. Podrobné pokyny ke stažení zde
Dále vás prosím o používání dezinfekce vašich rukou, která je umístěna ve vstupní chodbě a dohlédnutí na to, aby do tříd vstupovaly děti poté, co mají umyté ruce.
Žádám o ohleduplnost vůči nám všem.

Děkuji

Hakenová Monika