^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4

projekt - Bramborový týden

V úterý si přinesu do MŠ netradiční, něčím zvláštní bramboru. Budeme soutěžit, volit Miss bramboru, tvořit, vařit a podporovat vztah k venkovu.

Změna termínu plavání

Upravte si prosim termín plavání. Ruší se plavání 29.10 a místo toho je stanoven náhradní termín 12.10. Časy zůstavají stejné.

Mimořádné opatření nošení roušek

Vážení rodiče,
dovoluji si vás všechny touto cestou požádat, abyste do budovy Mateřské školy Jinolice, vstupovali v rouškách. To se týká jak přivádění, tak odvádění dětí navštěvujicích naši MŠ. Podrobné pokyny ke stažení zde
Dále vás prosím o používání dezinfekce vašich rukou, která je umístěna ve vstupní chodbě a dohlédnutí na to, aby do tříd vstupovaly děti poté, co mají umyté ruce.
Žádám o ohleduplnost vůči nám všem.

Děkuji

Hakenová Monika

Otesánek a jídlo

V pondělí 14.9. od 8:00 hod. (přiveďte prosím děti do MŠ včas), výchovně-vzdělávací akce pro děti:
OTESÁNEK A JÍDLO
vybíráme: 50,- / dítě
Plaťte paním učitelkám do pátku 11.9. do 16,00h.
DĚKUJEME

Plavání

17.9. PLAVÁNÍ
s sebou:
- větší ručník, nebo osušku
- plavky
- koupací čepici podepsanou jménem
- malé pití v uzavíratelné lahvičce
- kapesník
- roušku

Informace k provozu školky

Podrobné informace k provozu školky od 1. 9. 2020 naleznete zde

Rozdělení dětí do tříd

Od 28.8.2020 je na vstupních dveřích mateřské školy zveřejněno rozdělení dětí do tříd pro školní rok 2020/2021.
S ohledem na právní předpis GDPR nebude tento seznam zveřejněn na internetových stránkách obce.

Děkujeme za pochopení,

vedení obce a mateřské školy