^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4

Aktuality

Fotografování

6.5.2021 od 8,00 - 13,00 hod.bude probíhat fotografováí dětí na školní zahradě. Pan Vosáhlo začne fotit jednotlivce dle rezervovaného času /viz info sms/. V 10 hod. se budou fotit třídní fotografie a tablo. Od 11,30 pak opět jednotlivci dle rezervace. Vše s časovým odstupem 20 min. Děti prosím přiveďte do třídy v tom oblečení, v jakém se mají fotit a do šatny jim pak dejte náhradní oblečení, abychom mohli vaše zlatíčka převléct. Děkujeme za spolupráci. 

 

 

Prázdninový provoz 2021

Mateřská škola bude s vědomím zřizovatele v době prázdninového provozu uzavřena v období od 12.7 - 22.8.2021.

Zápis do MŠ pro školní rok 2021/2022

Po dohodě se zřizovatelem vyhlašuje ředitelka MŠ ZÁPIS dětí pro školní rok 2021/2022. Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání budeme přijímat po celé období, které je stanoveno školským zákonem, tedy od 2.5. - 16.5.2021. 

Kritéria přijímání:

  Přednostně jsou do mateřské školy k předškolnímu vzdělávání přijímány vždy děti, které budou v konkrétním školním roce plnit povinné předškolní vzdělávání (děti, které dovrší do    31.8. pěti let a starší) z obce Jinolice. Protože je předškolní vzdělávání povinné, jsou přednostně přijímány i děti z okolních obcí.

   a/ dále jsou přijímány děti čtyřleté z obce Jinolice

   b/ následně děti tříleté z obce Jinolice

 c/ poté děti dvouleté z obce Jinolice

   d/ poté děti, které nemají trvalý pobyt v obci Jinolice a jsou přijímány dle věku, nikoli na základě podané/doručené žádosti

MŠMT vydalo dne 5.3.2021 metodiku týkající se zápisů do mateřských škol pro školní rok 2021/2022 /naleznete zde/. Vzhledem k tomu, že nelze předvídat, jaká budou platit mimořádná opatření v době konání zápisů, bude zápis do MŠ Jinolice probíhat bezkontaktně. 

Potřebné dokumenty k zápisu naleznete zde a zde, případně kontaktujte vedení MŠ a dokumenty vám budou zaslány e-mailem.

Za váš zájem předem děkujeme a na každého nového kamaráda/kamarádku se moc těšíme.

Kolektiv zaměstnanců 

MŠ Jinolice

 

Vaříme i pro Vás..

Stravování pro cizí strávníky. Kapacita školní jídelny, bohužel, nebyla dlouhá léta plně využita a proto bychom rádi nabídli od 1.1.2021 celkem 20 volných míst, pro občany nejen z obce Jinolice. Podrobnější informace, včetně přihlášky, obdržíte u pí. Benešové, případně zavolejte na tel. 607 958 850.

Metodický pokyn hlavní hygieničky při nařizování karantény

Vzhledem k tomu, že se v MŠ objevil pozitivní test na Covid - 19 u jednoho dítěte /informaci jste obdrželi prostřednictví sms/, přikládám další informace týkající se nařízení karatnény.

V současné chvíli je na zvážení každého z vás, zda dítě do MŠ přivedete, nebo odhlásíte. Další informace se dozvím v pondělí 26.10.2020 během dopoledne. Budu vás neprodleně informovat opět prostřednictvím sms a následného zveřejnění na webu MŠ. Zřizovatel je informován. V případě dotazů jsem k dispozici na svém mobilním telefonu. /kontakt jste obdrželi na rodičovské schůzce 22.9.2020/

Metodický pokyn hlavní hygieničky ke stažení zde

Hakenová

Covid -19

V současné chvíli nejsou pro MŠ stanovena žádná vážná opatření, která by ohrozila provoz školky. Apeluji na všechny... prosím používejte dezinfekci umístěnou na stolečku ve vstupní chodbě. /jsem často svědkem, že tak nečiníte/ Berte prosím ohled na nás všechny. Děkujeme

Mimořádné opatření nošení roušek

Vážení rodiče,
dovoluji si vás všechny touto cestou požádat, abyste do budovy Mateřské školy Jinolice, vstupovali v rouškách. To se týká jak přivádění, tak odvádění dětí navštěvujicích naši MŠ. Podrobné pokyny ke stažení zde
Dále vás prosím o používání dezinfekce vašich rukou, která je umístěna ve vstupní chodbě a dohlédnutí na to, aby do tříd vstupovaly děti poté, co mají umyté ruce.
Žádám o ohleduplnost vůči nám všem.

Děkuji

Hakenová Monika