^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4

Aktuality

Zájmové kroužky

Zájmové kroužky v MŠ pro vaše děti otevřeme následující: angličtina, jóga, flétna

Podrobnější informace - konkrétní dny + časový rozvrh kroužků, přihlášky a platební podmínky obdrží zákonní zástupci, kteří o kroužky projevili zájem nejpozději v úterý 14.9.2021 písemnou formou ve třídách.

 

Logopedie

Seminář  "Logopedie" určený pro rodiče, se za spolupráce s SPC Jičín, konkrétně paní Mgr. Jankovskou, uskuteční dne 12.10.2021 od 15 hod. na zahradě MŠ, v případě nepříznivého počasí ve třídě Žabiček.

Vstupné hradí MŠ, pro děti po dobu konání přednášky hlídání zajistíme.

Veškeré informace obdrželi zájemci o seminář již v pátek dne 10.9.2021 formou sms.

rajče.net - fotoalbum MŠ

Na stránkách rajce.net jsem opět otevřela fotoalbum pro školní rok 2021/2022 pro Mateřskou školu, Jinolice

Přístupová adresa: https://msjinolice.rajce.idnes.cz/

Album zatím čítá 2 uzamčená alba. Každé album má stejné přihlašovací jméno a stejný kód. Bude tomu tak i v budoucnu s dalšími alby.

O tyto přihlašovací údaje si pište formou sms na můj osobní mobil. Odpovím obratem. Mám všechna vaše mobilní čísla uložena ve svém telefonu, takže by nemělo dojít ke zneužití. Případně kódy ráda  předám osobně v MŠ. 

Pokud máte jakýkoli problém s přihlášením, neváhejte mě kontaktovat na e-mail MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hakenová Monika

Aktuální situace ohledně Covid-19

Věnujte prosím pozornost následujícím dokumentům. Děkujeme

REŽIM NÁVRATU ZE ZAHRANIČÍ - zde

MANUÁL PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022 VZHLEDEM KE COVID-19 - zde

 

 

Vaříme i pro Vás..

Stravování pro cizí strávníky. Kapacita školní jídelny, bohužel, nebyla dlouhá léta plně využita a proto bychom rádi nabídli od 1.1.2021 celkem 20 volných míst, pro občany nejen z obce Jinolice. Podrobnější informace, včetně přihlášky, obdržíte u pí. Benešové, případně zavolejte na tel. 607 958 850.