^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4

Poděkování

Děkujeme všem za přízeň, sponzorské dary - materiální i finanční, kterých si velice vážíme, taktéž děkujeme za krásné chvíle strávené s Vámi, ale především s Vašimi dětmi, přejeme pohodovou dovolenou, teplé léto a ve školním roce 2022/2023 se na vás opět budeme těšit.

Kolektiv zaměstnanců MŠ

rajče.net - fotoalbum MŠ

Na stránkách rajce.net jsem opět otevřela fotoalbum pro školní rok 2021/2022 pro Mateřskou školu, Jinolice

Přístupová adresa: https://msjinolice.rajce.idnes.cz/

Album zatím čítá 2 uzamčená alba. Každé album má stejné přihlašovací jméno a stejný kód. Bude tomu tak i v budoucnu s dalšími alby.

O tyto přihlašovací údaje si pište formou sms na můj osobní mobil. Odpovím obratem. Mám všechna vaše mobilní čísla uložena ve svém telefonu, takže by nemělo dojít ke zneužití. Případně kódy ráda  předám osobně v MŠ.

Pokud máte jakýkoli problém s přihlášením, neváhejte mě kontaktovat na e-mail MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hakenová Monika

Vaříme i pro Vás..

Stravování pro cizí strávníky. Kapacita školní jídelny, bohužel, nebyla dlouhá léta plně využita a proto bychom rádi nabídli od 1.1.2021 celkem 20 volných míst, pro občany nejen z obce Jinolice. Podrobnější informace, včetně přihlášky, obdržíte u pí. Benešové, případně zavolejte na tel. 607 958 850.